mTalent – mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych

Learnetic_bannery_dla_dystrybutorow_ver4-1.jpg
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 1 920,00 zł 1920.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Learnetic
Kod produktu: C-LABL-MT12

Opis

mTalent, czyli najnowocześniejsza seria programów wspierających terapię, rokrocznie poszerza się o kolejne specjalistyczne programy odpowiadające kolejnym obszarom terapii. W tym roku swoją premierę będą miały aż dwie nowe pozycje z tej serii: mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych oraz mTalent Koncentracja i pamięć.

mTalent Zajęcia logopedyczne dla młodzieży i dorosłych to zestaw interaktywnych ćwiczeń przeznaczonych dla młodzieży i dorosłych wspomagających terapię pozanormatywnej realizacji wybranych głosek, a także ćwiczenia z zakresu prozodii i dykcji. Jest to jedyny na rynku interaktywny produkt służący do wspomagania terapii wad wymowy uczniów starszych oraz osób dorosłych.

Program składa się z blisko 700 ekranów interaktywnych, karty pracy, przewodnika metodycznego oraz zestawu materiałów dodatkowych (np. pomoce tradycyjne, autorska książka z wprawkami i tekstami logopedycznymi nadającymi się do ćwiczeń z uczniami starszymi i dorosłymi, poradnik metodyczny) w jednym pudełku.

mTalent Koncentracja i pamięć to zestaw interaktywnych ćwiczeń stymulujących funkcje poznawcze, a także usprawniających spostrzeganie, pamięć i koncentrację uwagi. Program świetnie sprawdza się do pracy z dziećmi z dezintegracją sensoryczną, z dysleksją lub ryzykiem dysleksji, a także z dziećmi nadpobudliwymi psychoruchowo (ADD, ADHD), mającymi kłopoty z koncentracją i koordynacją wzrokowo-ruchową. Materiał w programie podzielony został na dwa obszary trudności – osobne ćwiczenia dla dzieci (5+) oraz dla starszych uczniów i młodzieży (11+).

W programie użytkownik znajdzie prawie 700 ekranów interaktywnych, karty pracy, a także dodatkowe materiały, takie jak pomoce tradycyjne, drukowalne karty i poradnik metodyczny.

Nowe programy z serii mTalent pojawią się w sprzedaży już we wrześniu tego roku. Więcej informacji i bezpłatne wersje demo dostępne są na stronie https://platforma.mtalent.pl/

Przypominamy, że te oraz pozostałe programy z serii mTalent można zakupić w ramach dofinansowania Aktywna Tablica 2020-2024.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl