Labdisc

Labdisc BioChem Labdisc BioChem
Producent: Agraf
Cena:

3 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Labdisc Fizyka Labdisc Fizyka
Producent: Agraf
Cena:

3 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Labdisc Środowisko Labdisc Środowisko
Producent: Agraf
Cena:

3 199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Labdisc Uniwersalny Labdisc Uniwersalny
Producent: Agraf
Cena:

3 199,00 zł

szt.
zobacz więcej

Labdisc – cyfrowe laboratorium to przełom w nauczaniu przedmiotów ścisłych. W jednym kompaktowym urządzeniu zgromadziliśmy 13 czujników, które umożliwiają przeprowadzanie doświadczeń z biologii i fizyki. To mobilne laboratorium przyrodnicze o średnicy zaledwie 13,2 cm to skarbnica wiedzy dla uczniów, umożliwiająca wiele pomiarów bez konieczności inwestowania w drogie, osobne przyrządy.

Dzięki Labdisc, nauczyciele mogą wzbogacić swoje lekcje o praktyczne eksperymenty, ułatwiających uczniom zrozumienie skomplikowanych pojęć naukowych. Urządzenie to jest nie tylko wygodne w użyciu, ale również wyjątkowo efektywne, pozwalając na szybkie zbieranie danych i analizę wyników, czyniąc naukę bardziej interaktywną i angażującą.

Labdisc – pomoce szkolne do nauki chemii, fizyki, przyrody

Labdisc – nowoczesna pomoc szkolna do nauki chemii i fizyki to narzędzie, zmieniające tradycyjne podejście do nauczania. Z Labdisc BioChem, Labdisc Uniwersalny, Labdisc Fizyka, czy Labdisc Środowisko, uczniowie mają możliwość przeprowadzania eksperymentów w sposób, który jeszcze do niedawna był możliwy tylko w specjalistycznych laboratoriach.

Nasze urządzenia to pomoc w szkolnych eksperymentach, które inspirują młodych ludzi do odkrywania tajemnic nauki. Dostępne w naszej ofercie monitory interaktywne mogą służyć jako doskonałe uzupełnienie do Labdisc, pozwalając na wizualizację danych i wyników w czasie rzeczywistym.

Zachęcamy do skorzystania z oferty Labdisc i wprowadzenia uczniów w świat nowoczesnej nauki. Zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach, jakie oferuje to cyfrowe laboratorium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl