Innowacyjny Program Edukacyjny "Nowoczesna Szkoła"© dla placówek edukacyjnych

program_promocja.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 7 099,00 zł 7099.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Cezao
Kod produktu: C-MB-1048

Opis

SUPER PROMOCJA

Dla szkół i innych placówek edukacyjnych

Co wchodzi w skład programu?

Nasz program to prezentacje, szkolenie, sprzęt, materiały, wsparcie techniczne. Zakres i poziom szkolenia dobieramy do potrzeb odbiorcy.

1. Prezentacja technik Addytywnych

Podstawą naszego działania jest pokazanie technologii addytywnych (druku 3D) stosowanych na świecie. W krótkiej i przejrzystej prezentacji systematyzujemy wiedzę uczestników programu o druku 3D. Prezentacje odbywają się w naszej siedzibie i są bezpłatne. Wystarczy termin spotkania uzgodnić telefonicznie.

2. Szkolenia w obsłudze drukarek 3D

Podstawowym elementem naszego programu są szczegółowe szkolenia w obsłudze drukarek 3D proponowanych w naszym programie i ich oprogramowania sterującego. Na wstępie opowiadamy o sposobie działania drukarki, by później przeprowadzić naszych słuchaczy przez wszystkie etapy wykorzystania druku 3D. Od rozpakowania urządzenia po wydruk własnego modelu. Szkolenie jest praktyczne i pozwala całkowicie opanować obsługę drukarki 3D.
Dla Państwa komfortu załączamy także instrukcję obsługi będącą wiedzą ze szkolenia zawartą w pigułce.
Jeśli będzie taka potrzeba, istnieje możliwość powtórzenia tego szkolenia, chcemy by uczestnicy programu byli ekspertami. Wystarczy termin szkolenia uzgodnić telefonicznie.

3. Drukarka 3D dla twojej szkoły

Bazą naszego programu są wyselekcjonowane drukarki 3D. W oparciu o nasze doświadczenie do programu "szkolnego" kwalifikujemy jedynie te o najwyższej jakości działania. Rynek pełen jest konstrukcji zbyt awaryjnych i zbyt trudnych w obsłudze dla początkujących użytkowników. Naszym zadaniem jest wyselekcjonowanie dla Państwa drukarek pracujących bezawaryjnie. Przez tygodnie a niekiedy miesiące testujemy drukarki tak, by tylko najlepsze oferować w naszym programie. Szkolenie w obsłudze drukarki jest dostosowane do konkretnego modelu, tego na który Państwo się zdecydują.

4. Materiały do druku

Integralną częścią technologi 3D jest używanie właściwych materiałów (filamentów), z których powstają wydruki. W ramach programu zapoznajemy naszych Klientów z właściwym doborem i zasadami stosowania materiałów. Przedstawiamy paletę dostępnych kolorów. Zapewniamy dostępność dedykowanych materiałów w przyszłości. Naszych klientów informujemy na bieżąco o wszelkich nowościach w dziedzinie filamentów do posiadanych drukarek.

5. "Wydrukuj pomoce naukowe dla swojej szkoły"

Podstawowym elementem Innowacyjnego Programu Edukacyjnego "Nowoczesna szkoła" jest zadanie: "Wydrukuj pomoce naukowe dla swojej szkoły". Celem projektu jest umożliwienie wydrukowania dla szkoły pomocy naukowych niedostępnych gdzie indziej. Są to modele 3D pochodzące z różnych źródeł, które zostały przez nas zebrane, sprawdzone, naprawione, i przygotowane do wydruku. Można je drukować w dowolnej ilości i dowolnej skali, co jest niemożliwe przy zakupie ich ze standardowych źródeł. Projekt ten obejmuje już kilkadziesiąt modeli i jest przez nas nieustannie rozszerzany. Do końca roku 2016 planujemy udostępnić naszym klientom 100 modeli 3D w ramach tego projektu. Do każdej pomocy naukowej udostępniamy kartę katalogową zawierającą wszystkie parametry niezbędne do jej poprawnego wydruku. Nasi klienci są na bieżąco informowani o rozwoju tego projektu. Druk tych modeli pozwoli na zdobycie dużego doświadczenia w obsłudze drukarki, które przyda się przy drukowaniu własnych modeli. Wydruki z drukarki 3D pomogą równiez w uzupełnieniu kolekcji dowolnych modeli np. samolotów lub rzadkich przedmiotów do zajęc pozalekcyjnych. Naszym klientom pokazujemy również sposoby przeszukiwania zasobów internetu i pozyskiwania z nich modeli do druku dowolnych pomocy naukowych. Obok prezentujemy kilka naszych wydruków z tego projektu.

6. Wsparcie techniczne i serwis

W ramach programu zapewniamy naszym klientom pomoc w obsłudze zakupionych drukarek. Wiemy, że wiele pytań i wątpliwości pojawi się dopiero w trakcie ich użytkowania. Dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Telefonicznie lub mailowo udzielimy odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, możemy również przeprowadzić krótkie zdalne szkolenie przypominające, za pomocą narzędzi takich jak Skype czy Google Hangouts.
Jesteśmy odpowiedzialni za serwis wszyskich sprzedanych w ramach tego programu drukarek.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl